Similar lots by type
-
#493
“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#225
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#217
Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.
Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.No longer availableDim. h: 61 & 57 cmEstimate: € 150/200 -
#573
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#135
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#553
Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/300 -
#145
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#266
Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200 -
#165
“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800/1400 -
#477
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#483
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#666
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#507
“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350/500 -
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#568
Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100/140 -
#567
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#543
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#187
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000/3500 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#533
Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#125
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#253
Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80/100 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale robijn va, +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct et d'un rubis central de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1000/1200 -
#359
Een vintage designluchter met zes chromen bollen als lichtpunten.
Un lustre au design vintage avec six sphères en chrome comme points lumineux.No longer availableDim. H:125cmEstimate: € 50/80 -
#409
“Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.
"Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#691
Een tinnen theepot op komfoor.
Une théière en étain sur un rechaud.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#391
Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.
Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.No longer availableDim. H:3-10cmEstimate: € 40/60 -
#233Auguste Moreau
“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#154
“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#537
Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.
Un vaste service en porcelaine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux, complet pour 12 personnes, composé d'assiettes à légumes, assiettes creuses, assiettes à dessert et petites assiettes (il en manque une), tasses avec assiettes à fond, petites soucoupes, bols avec cuillère, cafetière , pot à sucre et à lait , terrine, saucière avec soucoupe et deux légumiers ovales.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#427Kaiser Porzellan
Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#413
Een kommetje van Chinees porselein en een doosje van verzilverd metaal met porseleinen deksel.
Un petit bol en porcelaine de Chine et une boîte en métal argenté avec un couvercle en porcelaine.No longer availableDim. Ø: 17 cm & 5 x 16 x 10 cmEstimate: € 80/100 -
#247Sculptured arts studio
“Gesluierde Vestaalse maagd”. Een marmeren buste naar het werk van Rafaelle Monti. Gemerkt.
"Vierge vestale voilée". Un buste en marbre d'après l'oeuvre de Rafaelle Monti. Marqué.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 350/450