Other lots in this auction
-
#97Elbogen, AustriaEen visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#209“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 900 / 1200 -
#150“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#709“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw. Lichte letsels.
Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Ecole Hollandse, XIXe siècle. Dégâts légers.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#88“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#26Een lot van zes verschillende stoelen.
Lot de six chaises différentes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#68Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#648Bronzen beeld naar Rocard.
Statue en bronze d’après Rocard.No longer availableDim. H. 50 x B. 50 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#519Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#661Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.
Table en chêne sculpté de style Chippendale avec tablette parquettée. Deux allonges.No longer availableDim. 131 x 98 cmEstimate: € 40 / 60

