Other lots in this auction
-
#282Kristin De Poorter“Het Schaap, de Koe, de Geit en de leeuw”. Drie potloodtekeningen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Le Mouton, la Vache, La chèvre et le Lion”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés ‘94.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Albert De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Boerin en koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Agriculteur et vaches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#19L. Vanaerschot“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#110Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,62 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 850 / 1000 -
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 20 / 30 -
#279Schultz (?)Een reeks van drie houtskooltekeningen met zichten op en rond de Schelde nabij Antwerpen. Allen gesigneerd.
Une série de trois dessins au fusain avec des vues sur et autour de l'Escaut près d'Anvers. Tous signés.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Een elegante semainier van mahoniehout in Georgian stijl. Zeven laden.
Un élégant semainier en acajou de style géorgien. Sept tiroirs.No longer availableDim. 125 x 72,5 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158“Diverse Heiligen en de Heilige geest”. Een Russisch icoon.
Divers saints et le Saint-Esprit . Une icône russe.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 320 / 360 -
#613Metalen uithangbord met vis.
Enseigne de magasin en forme de poisson.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#721Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204Isidore Van MensPeriod: 1890 - 1985“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 250 / 350

