Other lots in this auction
-
#435Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.
Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.dNo longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.No longer availableDim. 80 x 113 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#52Joseph CoomansPeriod: 1816 - 1889“Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.
Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een toermalijn van ± 7,90 g.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,44 ct et d'une tourmaline de ± 7,90 g.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 900 / 1000 -
#357Een lampje met glazen kap. Art deco stijl.
Une lampe avec abat-jour en verre. Style Art Déco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 45 / 55 -
#21Een schrijfnecessaire van diverse houtsoorten, ingelegd met een fruithouten bies. Binnenin twee opbergvakken met daarin oud schrijfgerei en diverse onderdelen van een Normograph.
Un nécessaire d'écriture en divers types de bois, incrusté d'une bande de fruits. À l'intérieur de deux compartiments de rangement contenant de vieux ustensiles d'écriture et diverses parties d'un Normographe.No longer availableDim. 34,5 x 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een klein brandkastje (zonder sleutel) en twee vuurbokken van ijzer en messing.
Un petit coffre-fort (sans clé) et deux chenets en fer et laiton.No longer availableDim. b: 28 cm (kistje) h: 22 cm (vuurbok)Estimate: € 40 / 60 -
#552Een modern landschap. Op doek.
Un paysage moderne. Sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#519Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#322Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif in de vorm van een strik.
Un miroir à cadre en bois doré orné d'une coiffe en forme de noeud.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 120 / 200

