Other lots in this auction
-
#563“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#643Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.No longer availableDim. 185 x 74 cmEstimate: € 180 / 240 -
#359Drie handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, vermoedelijk op ivoor, waarvan twee gesigneerd. Eén met vochtschade.
Trois miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, probablement sur ivoire, dont deux sont signées. L'une avec des dégâts d'humidité.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700 -
#639“Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’
Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#814Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#758Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.
Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390Drie bronzen plaquettes: La dynastie belge (C. De Vreese). U.L.B. 1834-1993.Forest - Vorst. Een Canadese dollar. Herdenking Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Twee herdenkingsmunten Boudewijn I en Abert II.
Trois plaquettes de bronze: La dynastie belge (C. De Vreese). ULB 1834-1993. Forêt - Forêt. Un dollar canadien. Commémoration Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Deux pièces commémoratives Baudouin I et Abert II.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#212Een paar wandkandelaars.
Une paire d'appliques murales.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 500 / 550 -
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80 / 100 -
#202Franz CharletPeriod: 1862 - 1928“Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 1400 / 1600

