#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#790Een plexiglazen console.
#791Een lot van vier antieke vogelkooitjes.
#808Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.
#553Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
#324Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
#248Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
#748Val St. LambertEen vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.
#633Een paar kindjes van zandsteen.
#72Pol Van SuetendaelPeriod: 1908 - 1986“Franse Riviera”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Côte d'Azur . Un dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#396Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80