#404Een wandconsole met smeedijzeren voet en met halfrond glazen blad.
#701Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#147“De kleine violist”. Bronzen beeldje naar Auguste Moreau.
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#469Benny Want“Het verleden voorbij”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd.
Het verleden voorbij. Huile sur panneau. Signée au dos.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#443Twee grote en een klein vaasje van geslepen, rood gedubbeld kristal. Het kleinste gemerkt van Val St. Lambert.
#755Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100 / 120