#348
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir majordome à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60/80 -
#484
Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
#524
“Clown met hoed”. Olieverf op doek. In de geest van Bernard Buffet.
”Clown et chapeau”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Bernard Buffet.No longer availableDim. 69 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#692
#401
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
#386
Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#389C. De Naeyer
“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#516Hoseinabad
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#145
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et chaque fois d’une perle.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 450/550 -
#182
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#346
Een eikenhouten commode met drie laden.
#291
Deux ornements en bois sculpté, dont un style Louis XV avec une coquille.No longer availableDim. l: 30 & 40 cmEstimate: € 80/100