Other lots in this auction
-
#133The Franklin Mint
“Mountain thunder”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een ontwerp van D. Van Ruyckevelt. 1991. Op houten display.
”Mountain thunder”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de D. Van Ruyckevelt. 1991. Sur un display en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#109Jan Maeurer
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et inscrite “München”.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’améthyste pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 400/500 -
#593
Twee Lange Lijzen en een wijze van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Deux longues élises et un sage en ivoire sculpté sur socles en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#194Dali
“Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 650/700 -
#599J. Warnon à Namur
Een staande klok in eikenhouten kast. De wijzerplaat van gedreven. Zonder gewichten.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé. Sans poids.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#657
Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.
Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
Table D-end en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#642
Een zuiltje van gesculpteerd albast met los rond blad.
Petite colonnette en albâtre sculpté. Tablette ronde amovible.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/100 -
#623Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#684Elisée Reclus
“Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.
”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 450/650 -
#373Märklin
Een lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.
Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.No longer availableEstimate: € 60/80