#155
#504L. Cuvelier
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419
Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
#25
Een 18 karaats geel gouden ring bezet een parel.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 200 / 250 -
#499Jean DebatticePeriod: 1919 - 1979
“Le minet”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Le minet”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 54 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#650
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461
Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.
#145
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 700 / 800 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
#787
Een paar mahoniehouten stoelen met groen fluwelen bekleding. Eén beschadigd.
#136
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. 92 x 190 cmEstimate: € 200 / 300