#191Emile Bruchon“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
#173Drie biscuit menuhouders versierd in pasteltinten met jongens en een meisje die een bord met vruchten of vissen flankeren. Twee ervan vormen een paar. Omstreeks 1900. Genummerd.
#79C. Lanen“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#530Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een verstelbare houten schildersezel.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90 / 150 -
#285Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.
#298Schildersezel van dennenhout.
Chevalet en bois de pin.No longer availableDim. H:180cmEstimate: € 40 / 50 -
#108Een vaas van meerkleurig glaspasta met geëtst landschapsdecor en in messingen montuur. Stijl Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor de paysage gravé et dans une monture en laiton. Style Gallé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120