Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Met gespreide vleugels”. Ets. Gesigneerd en genummerd 25/100 buiten de plaat
Rien Poortvliet

“Met gespreide vleugels”. Ets. Gesigneerd en genummerd 25/100 buiten de plaat.

"Ailes déployées". Gravure. Signée et numérotée 25/100 hors planche.
151
10 x 16
Estimate: 4070
Catalogue #151
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #51

    Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.

    Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #57

    Een vaasje uit blauw cloissoné gedecoreerd met draken.

    Un vase en cloisonné bleu à décor de dragons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Drie Dresdener en Italiaanse aardewerken cachepots en een porseleinen vaas van Fürstenberg.

    Trois cache-pot en faïence de Dresde et d'Italie et un vase en porcelaine de Fürstenberg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Hutschenreuter, Bavaria

    Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.

    Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #88
    Christofle, France

    Aansnijset, verzilverd.

    Garniture de viande, argenté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #31

    Vier diverse antieke geurflacons van geblazen glas. Het grootste met beschadiging aan hals en buik.

    Quatre différents flacons en verre parfumés antiques. Le plus grand avec des dommages au cou et à la panse.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22 à 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171
    Louis Peeters
    Period: 1880-1920

    “De Sluis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 70/100.

    « L'écluse ». Gravure. Signée et numérotée 70/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #78

    Een keramisch beeld naar het ‘terra cotta leger.’

    Une statue en céramique d'après "l'armée de terre cuite".
    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #92

    “Magnatron MT2” Plastic robot “New Bright”. Rechterhand beschadigd.

    « Magnatron MT2 » Robot en plastique « New Bright ».
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 36 x 20 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #7

    Een kruikje en een schenkkannetje van meerkleurig geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.

    Une verseuse et une cruche en grès émaillé multicolore. Marquées en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 15 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More