#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#422
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
Vier gekleurde aardewerken potten.
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#590
Lantaarn van brons en glas.
#550
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
#464Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
#35Balmain
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#114Gerard Cox
“Kempische Heide”. Pastel. Gesigneerd.
"La lande, Campines". Pastel. Signée.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#337Val St. Lambert
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
#571
#222
#167
#31
Een lot van vier klokjes.
#95
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct. en kristal met een gezamenlijk gewicht van ± 12 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,45 ct et de cristaux ayant un poids total de ± 12 ct.No longer availableDim. 15,74 gEstimate: € 1900/2000 -
#282Tuur de RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40x 50 cmEstimate: € 90/110