#29Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113
Een verguld bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bronze doré de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 40 / 60 -
#640
Quatre bagues différentes en or jaune 18 carats dont deux bagues à cachet. (à réparer).No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#629Didier DuesbergPeriod: 1946 - 2000
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1-1-00.
"Composition abstraite". Huile sur toile. Signé et daté au verso 1-1-00.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#370
Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
#111
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkvader. XVIIIe eeuw. Linkerhand te restaureren.
Une statue en châtaignier sculpté d'un père d'église. XVIIIème siècle. Main gauche à restaurer.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200 / 300 -
#58Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand vase cratère en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 120 -
#342
Een modern glazen vaasje.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 45 -
#310Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
#328
Drie boeken, waarbij twee mbt tot de expo in 1958 en één in 1930.
#589Jan Van Saene
“Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#615Christy’s London
Een bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.
Un chapeau melon, 'Albert' Anvers.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 40 / 60