Other lots in this auction
-
#487Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#594“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420 / 500 -
#509“Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130 / 150 -
#31Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#640“Drie oude wijzen bij een olifant”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Trois sages auprès d’un éléphant”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,20 ct et de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 700 / 800 -
#397“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#476Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 44 cm h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#772Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#614“Peter Pan”. Een voorstelling van hout en metaal op vergulde wandconsole.
”Peter Pan”. Une représentation en bois et métal sur une console dorée.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635“Boer met konijn”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Fermier et lapin”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#599Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000


