Other lots by Cockx
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
"Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.No longer availableDim. 36 x 31cmEstimate: € 250 / 350 -
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
A set of 11 oak beguine chairs.No longer availableDim. 84 x 40 x 32cmEstimate: € 80 / 120