Other lots in this auction
-
#519
Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.
Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.No longer availableDim. 135 x 124 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700 / 750 -
#185
Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244
Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.No longer availableDim. 55x30cmEstimate: € 80 / 120 -
#524
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer. Eén met beschadiging aan de rand van een bovenkant. bovenvlakken gekrast.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 260 / 280 -
#507
Een paar dekselpotten van chinees wit en blauw prselein. Gedecoreerd met een draak en tempelleeuwen op de deksels.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré d'un dragon et de lions du temple sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 260 -
#178Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Lion couché”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. 19 x 47 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#589N. Vanhoutte
“Vissende jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Garçons à la pêche". Huile sur toile. Signée et datée '66.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vase en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué et numéroté 'PU 355/86' en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335Alka Kunst Bavaria
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#546Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Blauw in het midden.
Un tapis oriental en laine. Bleu au milieu.No longer availableDim. 335 x 252Estimate: € 120 / 240