Other lots in this auction
-
#763
Een lot van drie boeken betreffende iconen.
Un lot de trois livres en relation avec les icônes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#634
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445
Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#71
“Vissende jongen”. Een bronzen beeld. Vislijn manco.
”Jeune homme à la pêche”. Une statue en bronze. La ligne de pêche est manquante.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288
Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
Une boîte à tabac en laiton et cuivre au décor gravé. +- 1800.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#473
Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.
Un masque africain en bois, décoration de deux oiseaux au dessus.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#160
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 18,91 gEstimate: € 600 / 800 -
#465
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#192
“Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).
”Scène hivernale d’une ruine et un étal dit koek-en-zopie lointain”. Huile sur toile. Porte une signature: J.J.C. Spholer ( attribué à).No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 500 / 800 -
#579
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#715
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100