Similar lots by type
-
#352Dyckmans“Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.
Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.No longer availableDim. 20x26cmEstimate: € 10 / 20 -
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#510Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 280 / 350 -
#60Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#232“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160 / 180 -
#112A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.
"Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.No longer availableDim. 34 cm x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Omar Van Meervelde“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409J. Van DurmeAquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.No longer availableDim. 69 cm x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#414Rik Blomme“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#390Een 18 K geelgouden hartvormige hanger bezet met twee briljantjes, drie saffieren, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 30, ct.
Un pendentif en forme de cœur en or jaune 18 kt serti de deux diamants taille brillant, trois saphirs, un rubis et une émeraude d'un poids combiné de +- 30 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 200 / 250 -
#329“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt apocrief handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#222Alphonse Mora“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25 / 40 -
#234“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549J. Berckmans“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#502“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260 / 300 -
#214Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.
Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.No longer availableDim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#460Een paar 18 K witgouden oorbellen met geelgouden stoppers bezet met telkens twee kleine briljantjes en ovale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt avec des bouchons en or jaune, chacune sertie de deux petits diamants et de saphirs ovales d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 240 / 300 -
#380Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220 / 280 -
#602“Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#559José Olmos“Surrealistisch werk in het blauw”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Œuvre surréaliste en bleu". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 100 cm x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.
Vase en cristal de Bohème blanc à décor d'une femme en relief.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#226Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#645“Drinkende pater”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Achteraan gemerkt.
"Père qui boit". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50 / 80 -
#601NadalEen beeldje van Spaans porselein. Genummerd.
Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.
Lot de quatre carafes en verre incolore et cristal. Une taillée, deux à décors gravés, une à encadrement argenté.No longer availableDim. h: 25 - 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Gustave Buchet“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#355Twee verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. Eén met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores. Un avec une fêlure capillaire. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#667Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.
Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø 22 - 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#538Goebel, Germany“Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#95Manufacture de Nast à ParisEen paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 200 / 240

