Similar lots by type
-
#18Henri Vernes
en Dino Attanasio. “Bob Morane et l’Oiseau de Feu”. Ed. Marabout. Hard cover. Eerste uitgave, 1960. Goede staat, cover lichte randslijtage.
et Dino Attanasio. Bob Morane et l'Oiseau de Feu. Éd. Marabout. Couverture rigide. Première édition, 1960. Bon état, la couverture a une légère usure des bords.No longer availableEstimate: € 40/70 -
#128Jacques Martin
“Lefranc - L’Ouragan de feu”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1961. Binnencoverpagina achteraan en vooraan los, vast blok in goede staat. Kuifjepunt aanwezig.
"Lefranc - L'Ouragan de feu". Éd. Lombard. Couverture rigide. Première édition, 1961. Page de garde intérieure au verso et au recto détachées, bloc fixe en bon état. Point Tintin présent.No longer availableEstimate: € 150/220 -
#118Wirel
Willy Vandersteen en Karel Verschuere. “Bessy”. Eerste uitgaven: n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Uitgaven tussen 1955 en 1962: n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. En restanten (alle pagina’s) van n° 4. Ed. Erasme. De meeste in goede staat, sommige met balpensporen en gebruikelijke slijtage. Franse taal.
Willy Vandersteen et Karel Verschuere. "Bessy". Editions originales : n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Editions entre 1955 et 1962 : n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. Et restes ( toutes pages) du n° 4. Éd. Érasme. La plupart en bon état, certaines avec des marques de stylo à bille et des usures. Langue française.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#308
“Spirou”. 11 albums met ingebonden nummers. 81-82-(83 enkel voorplaat en laatste pagina’s)-84-86-87-88-89-90-91-92-96. (6/4/1961-1/4/1965). Matige tot zeer slechte staat, manco’s.
« Spirou ». 11 albums reliés à couverture rigide. 81-82-(83 uniquement couverture et dernières pages)-84-86-87-88-89-90-91-92-96. (6/4/1961-1/4/1965). Etat moyen à très mauvais, manques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#293
“Spirou”. 13 albums met ingebonden nummers. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). Matige tot zeer slechte staat, Manco’s.
« Spirou ». 13 albums reliés à couverture rigide. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). État moyen à très mauvais, manquants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#38
Diverse stripverhalen in de Franse taal. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l’homme d’acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors en enkele kinderboeken. Vaak in zeer gelezen staat.
Diverses bandes dessinées en langue française. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l'homme d'acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors et quelques livres pour enfants. Souvent très usés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#138Willy Vandersteen
“Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.
"Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#480
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700/800 -
#331
“1001 Harley Davidsons” en “Harley-Davidson encyclopedie”. Twee boeken.
"1001 Harley Davidsons" et "Encyclopédie Harley-Davidson". Deux livres.No longer availableEstimate: € 235/30 -
#671
Een paar Aziatische houten beeldjes.
Une paire de figurines asiatiques en bois.No longer availableDim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 35/45 -
#429
“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
« Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.No longer availableDim. 66 cm x 51 cmEstimate: € 70/120 -
#71Val Saint-Lambert
Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120/180 -
#385
Drie vintage bijzettafeltjes in oplopende groottes met geglazuurde tegeltjes. Eén tegeltje manco. Jaren ‘60.
Trois tables d'appoint vintage de tailles croissantes avec carreaux émaillés. Une tuile manquante. années 60.No longer availableDim. H: 40-48cmEstimate: € 40/50 -
#359
Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.
Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.No longer availableDim. 132 x 70 cmEstimate: € 200/250 -
#155Morets
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72x53cmEstimate: € 50/80 -
#542Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapelletje en hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Chapelle et ferme dans un paysage ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#242J. Thysmans
“Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 cm x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#175
Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.
Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 80/120