Other lots in this auction
-
#574Barbie
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#232
“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#383
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#171
Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850/1000 -
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200/1400 -
#579Jean Govaerts
“Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Masseller - Grand Luxembourg. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#628
Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.
Base de lampe en porcelaine avec abat-jour convexe en verre. Décoré de fleurs et de motifs verts. Avec détails en laiton. Marqué.No longer availableDim. h. 50 cmEstimate: € 25/35 -
#672Capodimonte
“De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#235
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 800/900