#647Visser met een vislijn en zijn zoontje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Pêcheur à la ligne et son fils. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#322“Jezus zei tegen Simon: 'Wees niet bang, voortaan zul je mensen vangen (Lucas)”. Een gravure naar een werk van Peter Paul Rubens door Schelte Adamszoon Bolswert.
#644Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
#327F. WillemenEen smeedijzeren flessenhouder, versierd met bladeren. Gesigneerd.
Porte-bouteille en fer forgé décoré de feuillages. Signé.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#132“Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.
“Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161Jimmy ChooEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60