Other lots in this auction
-
#687
Geisha van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk. 20 cm incl. houten sokkel.
Une statue représentant une geisha en ivoire sculptée. Travail chinois. Hauteur: 20 cm socle en bois inclus.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 200/240 -
#527Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130/170 -
#459Bernard Dufour
“Havenzicht.” Gemengde techniek op doek.
”Vue sur le port”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#96Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250/350 -
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500/600 -
#682
“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#450
Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420/500 -
#608
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1000