#258“Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.
”Chien de chasse et butin”. Une statue en bronze à patine d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#365Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 180 / 250 -
#625Een tuinbank van teakhout.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#306Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
#792Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.
Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#879Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
#793Messingen tafelklokje.
Une pendule de table en laiton.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30 / 35