Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
Carosa Disseny

“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.

"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2409190141.
Category: Zamak.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #641

    “Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.

    ”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #124

    “Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.

    ”Jeune femme assise”. Huile sur toile. Avec encadrement d’origine, +- 1830. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #824
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #751

    Lot Imari porselein. 6 stuks.

    Un lot de porcelaine Imari. 6 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #430

    Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.

    Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #158

    Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.

    Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #762

    Een verstelbare staande lamp van messing.

    Une lampe ajustable en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 143 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #28

    Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.

    Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #103
    Van der Heyden, Bruxelles

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.

    Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #184

    “Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.

    ”Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Ecole belge, +- 1820.
    No longer available
    Dim. ± 50 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #221

    “De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.

    ”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #203
    Andrei Medinski
    Period: °1948

    “Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.

    ”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 400
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More