#527
Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#384Gianni Castellani
Een handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
#461
Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#21
Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
#697Eka
Oude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 35 / 45 -
#112Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 55 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct et de cabochons d’émeraude ayant un poids total de ± 14,70 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#486
Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#513
Een art deco vaas met bloemenmotief.
#616
Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
#59
“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
#804Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60