#287
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
#343
#667Daum, Nancy
#505
#317
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
#651
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
#805
#647
#3
#829
#773
Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
#323Muller Frères, Luneville.
Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60
#592Vlaamse School XIXde eeuw
“Twee personages in een interieur”. Olieverf op paneel.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 44,5 x 37 cmEstimate: € 400/600 -
#285Bibikabad
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 239 cmEstimate: € 300/400 -
#129Marinus Adrianus Koekkoek
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 500/800 -
#477
#52Moerman
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
#139Jacques DelvauxPeriod: 1921-2010
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200/250 -
#27
“Harlekijnskoppel”. Een groepje van blauw-wit en verguld porselein Onderaan gemerkt van Royal Dux. We voegen er twee kleine hoornvaasjes aan toe.
”Couple d’Arlequins.” Un groupe en porcelaine bleue et blanche et dorure. Marque sous la base, Royal Dux. Nous ajoutons deux petits vases cornets.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#556
#796
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
#387Val St. Lambert
Een vaas van roze kristal. Medio XXe eeuw.
Un vase en cristal rose, mi XXième siècle.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 40/60 -
Une partie d’un couvert en argent, comprenant 20 petites fourchettes, 16 petites cuillères, 19 grandes cuillères et 22 grandes fourchettes.No longer availableDim. 4107,94 gramEstimate: € 1000/1200