Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moderne compositie met slapende vrouwen. In de stijl van Klimt.” Olieverf op doek. Recent werk.

“Moderne compositie met slapende vrouwen. In de stijl van Klimt.” Olieverf op doek. Recent werk.

« Composition moderne avec des femmes endormies. Dans le style de Klimt. Huile sur toile. Travail récent.
Dim. 62 x 52 cm
SKU: 2405220572.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #572
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #492

    “Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.

    « Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. (70x50cm)x2
    Estimate: € 100 / 120
  • #165

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #494

    “Abstract”. Olieverf op doek.

    "Abstrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    “Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.

    “Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 51 x 38 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #459

    “Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    "Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364

    “Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vache”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #204
    F. Beaufort

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 cm x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #479

    “Kinderen op het strand”. Olieverf op board.

    "Enfants sur la plage". Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #199
    Anton Mauve
    Period: 1838 - 1888

    “Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    "Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #192

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #474

    “Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.

    "Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 cm x 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #620

    “Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.

    “Vue de l’église”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 73 cm x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.

    “Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #379

    “Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.

    « Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.
    No longer available
    Dim. 72 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #532
    Emile Joseph Patoux
    Period: 1893 - 1985

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.

    "Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #189
    Ward

    “Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #484

    “Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.

    "Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #462

    “Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.

    "Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469

    “Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.

    "Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #103
    Meissen

    “Europa ontvoerd door Zeus in de gedaante van een stier”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd.

    "Europe enlevée par Zeus sous les traits d'un taureau". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. h:24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #574
    Alicia Rymowicz
    Period: Kazan, 1907 - 1992

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
  • #639
    Ebonite

    Twee bowlingballen, 4 kg en 6 kg. Met bijbehorende draagtassen.

    Deux boules de bowling, 4 kg et 6 kg. Avec sacs de transport assortis.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #450

    Een 14 K rooskleurige gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.

    Un collier en or de couleur rose 14K avec pendentif en forme d'archer.
    No longer available
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #578
    Goebel, Germany

    “Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.

    "Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #311
    Val Saint-Lambert

    Drie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.

    Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een paar Chinees hardhouten bijzettafeltjes.

    Une paire de tables d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    Een recent duits tafelklokje. In werkende staat, compleet met sleutel.

    Une horloge de table allemande récente. En état de marche, complet avec clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 18 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #26

    Een houten poppenbankje met gedraaide spijltjes, uitgestoken bloemenmotieven en geschilderde profieltjes in de rug.

    Banc de poupée en bois à barreaux torsadés, motifs floraux sculptés et profils peints à l'arrière.
    No longer available
    Dim. 78 x 68 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #324
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.

    « Ancienne porte de l'abbaye (Ninove) ». Une gravure. Signée et datée 1/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #309

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen (visbestek 6 personen) Met serveerbestekken en twee ronde boterpotjes.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes (couverts à poisson pour 6 personnes) Avec couverts de service et deux beurriers ronds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #618

    Een vierkante Chinees porseleinen vaas met blauw vegetaal decor op gele fond.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor végétal bleu sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More