Other lots in this auction
-
#753Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 70 / 90 -
#163“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#756Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#706Een bijzettafeltje model (E1027) van chroom en glas naar ontwerp van Eileen Gray.
Table d’appoint modèle E1027 en chrome et verre d’après un modèle par Eileen Gray.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#102Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#499Een in de massa groen gekleurde kristallen vaas van getorste vorm. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Eclat à la base.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#735Een mahoniehouten schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes, een uitschuifbaar blad en vier laden.
Scriban en acajou à quatre petits tiroirs et une étagère en dessous de l’abattant, un petit tiroir pour les encriers et une glissière e quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#817Een lot van drie borden van Imariporselein, waarbij er twee een paar vormen. Japan, begin XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine d’Imari dont deux formant une paire. Japon, début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#664“Le souffle dans l’arbre”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/99.
“Le souffle dans l’arbre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 16/99.No longer availableDim. 35 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#710MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Barye“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Drie polychrome porseleinen beeldjes van dokters (onderaan gemerkt) en een polychroom biscuit beeldje van Don Quichote te paard.
Trois statuettes en porcelaine polychrome représentant des docteurs (marques sous les bases) ainsi qu’une statuette en biscuit polychrome représentant Don Quichot sur Rosinante.No longer availableDim. H. 19 à 29,5 cmEstimate: € 50 / 80



