Similar lots by type
-
#699‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#692Anita Van Damme“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Goosens“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#532Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#684P.J. NeukensEen pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#224Jan Keustermans“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#172Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400 / 460 -
#249“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Jos Vergauwen“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150 / 200 -
#612“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180 / 260 -
#232H. De Clerck“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#719De VadderPaar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562Van de Venne“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#696Een eikenhouten commode met drie laden in accolade.
Une commode en chêne à trois tiroirs accolés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#498Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.
Un grand plat en porcelaine. Imari, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#708Een paar schaaltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#818Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#9Henri Meunier“Landschap”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#639Een salongarnituur van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk, bestaande uit een zitbank en een fauteuil met bijbehorend voetenbankje.
Un salon en bois sculpté style Louis XV avec revêtement en tapisserie, comprenant un fauteuil et un canapé et repose-pieds.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#819Marlborough.Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.
Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#800Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50 / 80 -
#525Een paar vazen van Imariporselein met een decor van bloemen.
Deux vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#371Val St. LambertEen drageoir en een coupe op voet van geslepen kristal, resp. mauve en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt.
Un drageoir et une coupe sur pied en cristal taillé, de couleur mauve et verte dans la masse. Le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 25 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Betjemann’s, LondonEen tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623His Master’s VoiceGrammofoon met eikenhouten kast en enkele platen.
Un phonographe avec boîte en bois et quelques disques.No longer availableEstimate: € 120 / 200

