Similar lots by type
-
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een Chinees krijgsheer van brons.
Une statue en bronze représentant un guerrier chinois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 140/160 -
#168
Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
Deux porteurs d’eau en bronze patiné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/240 -
#691Jef. Festraets
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#661
Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.
Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#188
“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
“Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 180/240 -
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#422Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#257
“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#627
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/200 -
#187
Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/200 -
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/280 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#171
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 140/180 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#108
Een art deco doos met inleg en een verguld decor.
Boîte art déco incrustée et à décor doré.No longer availableDim. b: 18,5 cmEstimate: € 46/50 -
#74
Een gravure met een portret van Napoleon omringd door monumenten, veldslagen en levensgebeurtenissen met betrekking tot de keizer. XIXe eeuw. In de oorspronkelijke lijst.
Gravure au portrait de Napoléon I entouré de monuments, de batailles et de scènes de sa vie. XIXe siècle. Dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#389
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#21
Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.
Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#7
Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.
Un grand et un plus petit globe au socle en bois.No longer availableDim. h: 50 & 45 cmEstimate: € 40/50 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#455Seaderm, en Regine’s en LPG
Een body lotion en een geparfumeerde body crème van 150 ml, 200 ml en drie verschillende verzorgings kits van LPG.
Un lotion corporel et une crème corporel parfumée de 150 ml, 200 ml. Et trois suites de soin de LPG.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#780
Een serie van vijf stoelen van notenhout, versierd met ebbenhouten details. Voluutpoten vooraan, mooi versierde rug met kuif. Tweede helft XIXde eeuw.
Suit de cinq chaises en noyer décorées de détails en ébène. Pieds volutes devant, dossiers joliment ornés d’une coiffe. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#210
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een groot buffet met vier paneeldeuren en drie laden onderaan, bovenkast met schuine zijden, geflankeerd met twee zuilen. Verder een vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden en een verlengbare eettafel met vier stoelen en twee armstoelen.
Une salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet ouvrant à quatre portes et à trois tiroirs, le dessus au pans coupés et avec deux colonnes. Une vitrine avec deux portes et trois tiroirs et une table étirable avec quatre chaises et deux fauteuils.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#22
Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#618
Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.No longer availableDim. h: 58 cm -
#371
Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.
Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Endommagement a la patine.No longer availableEstimate: € 100/160