Similar lots by type
-
#702Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#761
Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.
Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#833
“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#173Coustou
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380 / 400 -
#561
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#817
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#741
Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.
Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.No longer availableDim. h: 54 - 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731
Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879
“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#257
“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#218
Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.
Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#258
“Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy
“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#591Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#551
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#659
Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#782
Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100 / 180 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#651
Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.
Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 300 -
#573
Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300 / 350 -
#751
Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.
Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.No longer availableDim. 9 x 30 x 17 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#483
Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778May Claerhout
Een plaquette van terracotta met een afbeelding van Brabo en het wapenschild van Antwerpen. Gesigneerd. Hand gerestaureerd.
Plaquette en terre cuite représentant Brabo et l’écusson d’Anvers. Signée.No longer availableDim. 47 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317
Een messingen vuurkorf met bronzen haardijzer. Gedateerd 1774.
Un brasier en laiton et pare-feu en bronze. Datés 1774.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#489Karel Jan Van den Heuvel
“Hooiende boeren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermiers au foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#315Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct . et bracelet en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#68
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met een gegraveerd decor en met twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Slinger, sleutel en twee pootjes manco. Achterste glas gebarsten.
Pendule de cheminée française en marbre noir à décor gravé et avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Balancier, clé et deux petit pieds manquent. Verre à l’arrière cassé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151
Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#610Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120 -
#333
Een bronzen struisvogel op een zwart marmeren sokkel.
Une autruche en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti d’une pièce de 21,6 ct. ‘United States of America. Twenty Dollars. Liberty 1924’.No longer availableDim. 66,98 g Ø 4,50 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#776
Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.
Une série de quatre tables gigognes en bois dur.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 60 / 100