Similar lots by type
-
#12Een lot van vijf grafische werken:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Damesportret”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)
Un lot de cinq oeuvres graphiques:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Portrait de dame”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#204Salvador Dali“The emerald table”. Een zeefdruk op zijde. Gesigneerd in de plaat, genummerd 1268/2000. Met certificaat.
“The emerald table”. Une sérigraphie sur soie. Signée dans la planche, numérotée 1268/2000. Avec certificat.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 320 / 380 -
#334“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#802“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29“Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#784Alphonse LamottePeriod: 1844 - 1914“Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.
“Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.No longer availableDim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Etude de patronne”. Een ets. Gemonorameerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
”Etude de patronne”. Une eau-forte. Porte un monogramme dans la planche et une signature hors planche.No longer availableDim. 7,5 x 6 cmEstimate: € 30 / 40 -
#432Leo Ferre“Les artistes”. Een map met daarin de teksten van het gelijknamige nummer, samen met zes gesigneerde lithografieën van Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz en Jef Van Tuerenhout. Het geheel genummerd 2/150.
”Les artistes”. une farde contenant des textes en relation avec la chanson du même nom, ensemble avec six lithographies de Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz et Jef Van Tuerenhout. L’ensemble est numéroté 2/150.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#59Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op de kathedraal van op de Oude Koornmarkt”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 20/100 buiten de plaat.
”Vue sur la cathédrale sur le Vieux Marché aux Céréales”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 20/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Joseph DelfossePeriod: 1888 - 1970“Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 26x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...
Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#444“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#242Roland De Winter“Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.
“Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#392“De vogels der Nederland”. Herman Schlegel. Drie uitgaven met ingekleurde litho’s van vogels. Dertien prenten werden ingekaderd. Eind XIXe eeuw.
“Les oiseaux des pays Bas”. Herman Schlegel. Trois éditions contenant des lithographies d’oiseaux. Treize images sont encadrées. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#344“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#789“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kasteel Kleidal, Aartselaar”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
”Kasteel Kleidal. Aartselaar.” Une eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#339Lucas Vorsterman“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#72Serge Creuz“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522Tumarkin“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Filip Staes“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#189Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#320Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 300 / 400 -
#749Val-Saint-LambertEen kristallen glasservies, stijl ‘Yale’. Bestaande uit: twaalf water-, twaalf rode wijn, twaalf witte wijn en twaalf champagne glazen.
Un service à verres en cristal, style ‘Yale’. Comprenant douze verres à eau, douze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#803Ludwine FieuxEen paar schilderijen: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974. En “Naakt” Gesigneerd en gedateerd 1974.
Une paire de peintures: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Huile sur toile. Signée et datée 1974. Et “Nu”. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 41 x 31 & 48 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#504L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Tabakspot van polychroom aardewerk. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Un pot à tabac en faïence polychrome. XIXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#243Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#383Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een doopbeker, een eierdopje met lepel en een servetring in etui, een plateautje, twee schaaltjes, een serveerbestek, een suikertang, een doosje, elf stukken van 250 & 500 BEF, enz.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant un bénitier, un coquetier avec une cuillère et un rond de serviette dans un étui, un petit plateau, deux petits plats, un service de couverts, une pince à sucre, une petite boite, onze pièces de 250 & 500 francs Belges, e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#328Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#366Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80 / 100

