Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder en kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Jakob Smits.

“Moeder en kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Jakob Smits.

“Mère et enfant”. Gravure. Porte une signature: Jakob Smits.
Dim. 16 x 19 cm
SKU: 0702170409.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #756

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #615

    “Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.

    “Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #825

    Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.

    Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #625

    “Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #620

    “Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.

    “Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #574

    “Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.

    “Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 89 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #830

    Een Chinese sokkel met marmeren blad.

    Socle chinois à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #629

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62

    “Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een eikenhouten kloostertafel.

    Table de réfectoire en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #826

    Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.

    Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #445

    “Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.

    “Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.

    Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #610

    “Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.

    “Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #599

    “Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.

    “Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 120
  • #796

    Een piëdestal van gedraaid hout.

    Piédestal en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #839

    Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.

    Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 130
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.
    No longer available
    Dim. 51 x 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    “Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.

    “Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #296

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 308 x 352 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #457

    “Man op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltje. Onderaan gesigneerd. We voegen er een tweede netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak aan toe.

    “Homme à la tortue”. Netsuké en ivoire sculpté sur socle en bois. Marque sous la base. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #838

    Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.

    Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #133

    Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #2

    “De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.

    “La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.
    No longer available
    Dim. 19 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #211

    Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.

    Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.
    No longer available
    Dim. L 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #292
    Lode Bosmans
    Period: °1925

    “Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #837

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #13

    Een lotje varia, bestaande uit een geel koperen kokerdoosje, een houten doosje, een sigarettendoosje met krokodillenleer en een gelakt houdertje.

    Lot de boîtes comprenant une boîte cylindrique, une boîte en bois, une boîte à cigarettes en croco et un étui en laque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #788

    Een lot van drie heiligenbeeldjes, bestaande uit een Madonna van meerkleurig porselein, een Madonna met kind van Brussels porselein en een Christusbeeld van monochroom wit biscuit.

    Ensemble de trois statuettes de saints comprenant une Vierge en porcelaine polychrome, une Vierge à L’Enfant en porcelaine de Bruxelles et un Christ en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #394
    Louis Icart

    “Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More