#323“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#428Period: °1957“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Homme à cheval . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#266Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une niche en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353Een messingen kruisbeeld.
Un crucifix en laiton.No longer availableDim. h; 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292R. Vermeylen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Vasso Tseka“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableDim. 88 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995“Omaggio a Michelangelo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/200 buiten de plaat.
Omaggio a Michelangelo . Une lithographie. Signée et numérotée 126/200 hors planche.No longer availableDim. 49 x 33 cmEstimate: € 40 / 60