Similar lots by type
-
#235
Twee obconische porseleinen siervaasjes, versierd met meerkleurig bloemendecor en met koperen monturen met guirlandes en ramskoppen. Gemerkt onderaan “Versailles” onder een groene adelaar.
Deux vases obconiques décoratifs en porcelaine, ornés d'un décor floral multicolore et d'encadrements en cuivre à guirlandes et têtes de bélier. Marquée en bas "Versailles" sous un aigle vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#324
Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.
Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#533
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#561
Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.
Plat en porcelaine de Canton du XIXe siècle dans des montures en bronze doré, à décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cm; h: 26 cmEstimate: € 200/220 -
#568
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#493
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60/80 -
#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350/500 -
#511
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480/520 -
#503
“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50/70 -
#547
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100/140 -
#541
Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#538
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#125
Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten:- 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officer, 3rd Guards Regiment- 1825 Officer, Coldstream Guards- 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.
Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome :- 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officier, 3rd Guards Regiment.- 1825 Officier, Coldstream Guards.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#620
Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.No longer availableDim. H:5cmØ:12cmEstimate: € 60/80 -
#551
Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#553
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#497
Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.No longer availableDim. h: 40 Ø 41 cmEstimate: € 360/380 -
#292
Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.
Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.No longer availableDim. h: 9 - 31 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.
Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#445
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#461
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/180 -
#483
“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#635
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. H: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#662
Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#489nf
“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80/120 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000/1100 -
#200
Een 18 K wit en geelgouden stervormige ring bezet met diamanten markies slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,78 ct.
Une bague étoile en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille marquis et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,78 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 800/900 -
#229Joz. De Swerts
“Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte au canard, fruits et théières". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#342Max BrunningPeriod: 1887 - 1968.
“Meisje”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Fille". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 18,5 cmEstimate: € 20/30 -
#93
“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#343
Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60/80 -
#207
Een oud kasboek, met daarin diverse zegels uit de hele wereld, vanaf medio XIXde eeuw. België, Duitsland (talrijke inflatiezegels), Nederland enz. Evenals een groot lot losse bladen met soortgelijke zegels en een schriftje dito. Opgekleefd.
Un ancien livre de caisse, contenant divers timbres du monde entier, du milieu du XIXe siècle. Belgique, Allemagne (nombreux timbres d'inflation), Pays-Bas, etc. Ainsi qu'un gros lot de feuilles volantes avec des timbres similaires et un carnet idem. Collés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#457
Een vierdelig kaststel van Chinees porselein, bestaande uit twee dekselvazen en twee cilindervazen, versierd met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Schade aan de kraag van één van de dekselvazen.
Garniture en quatre pièces en porcelaine de Chine, composée de deux vases à couvercles et de deux vases cylindres, ornée d'un décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas. Détérioration de la collerette d'un des vases à couvercle.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 250/350 -
#213
Een verstelbare tafellamp met twee lichtpunten.
Une lampe de table réglable avec deux points lumineux.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 70/100 -
#442
“Abstract”. Oliever op doek. Draagt handtekening.
"Résumé". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 80/120