#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
#356Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#697Val Saint LambertEen vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.No longer availableDim. 41 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#416BokharaEen Russisch handgeknoopt tapijt in wol op wol, gemerkt Bokhara. Fijn afgewerkte kelimboord en coloriet. Met certificaat.
An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.No longer availableDim. 105 x 78 x 75 cmEstimate: € 120 / 180