#775Il Bisonte
Een zwart lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir noir.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#695
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#602
#352R. Van Oppen
“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Gallon ancré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#679
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#489
“Familie aan zee”. Olieverf op paneel.
”Famille à la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#616Meshed
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400 / 500 -
#143R. Tubach
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624Corneille
“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320 / 360 -
#796Kebe, Danmark
Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#509Rendland
“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40 / 60