#32Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
#187“Evangelist”. Een XVIIe eeuws houten beeld met sporen van de oorspronkelijke polychromie.
“Evangéliste”. Sculpture en bois du XVIIe siècle aux traces de la polychromie d’origine.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500 / 600 -
#5Twee handtasjes van stof met vergulde sloten bezet met fantasieparels.
Deux petits sacs à main en tissu aux fermoirs dorés sertis de perles de fantaisie.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30 / 60 -
#266Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
#165Georgina von EtzdorfTwee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#795Made in EnglandTwee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#536HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116Een meubel met twee deuren en een lade.
#289L. Van Lint“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 300 / 400