#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#149G. De Wit
#230
#528Murano
Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
#690
#449Dees De Bruyn
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#473
#548
Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.
#401Stefano Giovannoni
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
#184
Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
#621
Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#203Secondo
A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".No longer availableDim. 36 x 43cmEstimate: € 200/300