Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.

“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.

”Mère Dieu.” Une icône russe, riza en argent 84 Zk.
Dim. 18 x 14 cm
SKU: 0602180722.
Categories: Icoon, Zilver.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #722
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #210

    “De tien satanische geboden”. Een reeks van tien zilveren plaquettes in twee plexiglazen lijsten met ontwerpen en signatuur van Salvador Dali, uitgegeven door de Diners Club in 1980. 999,9‰, 450 gram/stuk. Met certificaten.

    “Les dix commandements sataniques”. Suite de dix plaquettes en argent massif dans deux cadres en plexiglas d’après des dessins de et signées par Salvador Dali, éditées par le Diners Club en 1980. 999,9‰, 450 g par pièce. Avec certificats.
    No longer available
    Dim. Ag 4500 g - Ø 10 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #833

    Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.

    Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #678

    Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.

    Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.
    No longer available
    Dim. 82,17 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #100

    Een lotje zilveren voorwerpen, bestaande uit zes cocktailvorkjes, een strooilepel, twee tangetjes en een taartschep. Grotendeels Duitse keuren. 800‰.

    Petit lot d’objets en argent dont six fourchettes à cocktail, un saupoudroir, deux pinces et une pelle à tarte. En grande partie aux poinçons allemands 800‰.
    No longer available
    Dim. 230,37 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Een lot zilver, bestaande uit twee sauskommen, een ronde en een ovale schaal en een schotel. Merken van Wolfers en Delheid.

    Lot d’argent massif comprenant deux saucières, un plat rond et un ovale et un autre plat. Poinçons de Wolfers et de Delheid.
    No longer available
    Dim. 3723,5 gram
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #668

    Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.

    Un couvert de service avec des manettes en argent 800%. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #200
    Delheid

    Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.

    Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.
    No longer available
    Dim. +/- 9474 gram Bruto
    Estimate: € 3500 / 4500
  • #267

    Een diepe schaal van zilver. Met onleesbare keuren.

    Plat creux en argent massif. Aux poinçon invisible.
    No longer available
    Dim. 524,18 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een opengewerkt zilveren mandje met een kobaltblauw glazen recipiënt. Duitse merken. Schade aan de bevestiging van het handvat. 440 g zilver.

    Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    Een vierdelig koffie- en theestel, versierd met getorste ribben en met ivoren handvatten. Gemerkt van Delheid. 835‰.

    Garniture à thé et à café quatre pièces en argent. Décor aux côtes torses, anses en ivoire. Poinçons de Delheid et 835‰.
    No longer available
    Dim. 2724,23 g bruto
    Estimate: € 1300 / 1700

Other lots in this auction

  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #708

    Een paar borden van blauw en wit aardewerk met decor van Chinese rotstuinen. Delft, XVIIIde eeuw.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche avec décor de jardins chinois. Delft, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1005
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #973

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #795

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #131
    Conpin(?)

    Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.

    Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #396

    Een paar kleine bijzetzeteltjes van witgepatineerd hout met groene bekleding.

    Paire de fauteuils en bois à patine blanche et couverture verte.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364

    Een lot, bestaande uit een aquarel van Andries, een ongesigneerd olieverfschilderijtje, een reproductie naar van Saene en een lithografie met een marktscène.

    Lot comprenant une aquarelle par Andries, une huile sur toile non signée, une reproduction d’après Van Saene et une lithographie représentant une marché.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #895

    Een paar gesculpteerd eikenhouten armstoelen in barokke stijl, de bekleding met rood fluwelen bloemenmotieven.

    Paire de fauteuils en chêne de style baroque, recouverts de velours rouge fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #110

    Een 18 karaats platina hanger bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.

    Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #698

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64
    Frans van Giel
    Period: 1892 - 1975

    “Boerin en kind in de velden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysanne et son enfant dans les champs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 260
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More