Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
“Moeder Gods”. Een Russische icoon.

“Moeder Gods”. Een Russische icoon.

Mère de Dieu . Une icône russe.
Dim. 35 x 31 cm
SKU: 2306200183.
Category: Icoon.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 420 / 460
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #173

    Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.

    Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.
    No longer available
    Dim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #223

    “De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.

    La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 660 / 800
  • #138

    Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.

    Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #203

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #193

    “Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 750 / 800

Other lots in this auction

  • #514

    Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.

    Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #211

    Een houten vlaggenstokhouder met houten voorplaat in de vorm van het wapenschild van de Franse Republiek. Met negen houders. We voegen er drie vlaggenstokken met Franse vlaggen aan toe.

    Ecusson de la République Française avec trois drapeaux.
    No longer available
    Dim. : 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #430

    Een eikenhouten Régence bijzettafeltje. Omstreeks 1730.

    Une table d'appoint Régence en chêne. Vers 1730.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #509
    Klatt

    “Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.

    Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.
    No longer available
    Dim. 56 x 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294

    “Moeder en kind in een romantiserend landschap”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Lichte schade/vervaging.

    Mère et enfant dans un paysage romantique . Huile sur panneau. XIXème siècle. Légers dégâts / décoloration.
    No longer available
    Dim. 53 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302

    Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

    Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #143

    Een schouwpendule van groen marmer, versierd met verguld bronzen beslag in de vorm van twee zwanenhalzen op de zijkanten en bovenaan getooid met een adelaar. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en marbre vert, décorée de garnitures en bronze doré en forme de deux cols de cygne sur les côtés et avec un aigle sur le dessus. Avec pendule et clé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #721

    Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.

    Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.

    Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #691

    Een Chinese porseleinen schotel met figuren.

    Un plat en porcelaine chinoise avec des figures.
    No longer available
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #87
    Sindizell, Dresden

    “Dobbelend koppel met hondje”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Beschadiging aan het kantwerk achteraan.

    Couple jouant aux dés et un chien . Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Dommages à la dentelle à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #489
    Benny Want

    “De componist”; “De anatomie”; “Verdwaald” & “Oboe d’Amore”. Een reeks van vier olieverfschilderijen op paneel. Allen gesigneerd en gedateerd ‘84 & ‘86.

    Le Compositeur ; L'anatomie ; Perdu & Hautbois d'Amore . Une série de quatre peintures à l'huile sur panneau. Toutes signées et datées '84 & '86.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More