Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.

“Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.

“Mère de Dieu de Kazan”. Icône au riza en cuivre rouge argenté.
Dim. 21 x 17 cm
SKU: 1904160169.
Category: Icoon.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 300 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #301

    “Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.

    “Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #168

    Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.

    Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #302

    Een Oude Russische icoon.

    Icône russe ancienne.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #797

    Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.

    Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #359
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    Een lot van vier tekeningen en een droge naald. Allen gesigneerd.

    Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #319
    Hubert Malfait

    “Boerin met merrie en veulen”. Litho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat.

    “Fermière avec une jument et son poulain. Litho. Signée et numérotée V/X hors planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #773
    Petrus Regout, Maastricht

    Een cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #460
    JBB

    Een art deco zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.

    Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #591

    Een antieke religieuze snoer met grote blauwgeglazuurde parels. Arabisch werk.

    Collier religieux ancien aux grandes perles à glaçure bleue. Travail arabe.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #4

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #101
    Val St. Lambert

    Een serie van zestien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren.

    Suite de seize verres à vin en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #243

    “Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.

    “Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #532

    “Stilleven met tin en een mandoline”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Nature morte aux étains et mandoline”. Huile sur toile. Non signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #455

    Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.

    Deux remontoirs gravés à double boîtier. Numérotés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More