#259“Christus met apostelen”. Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
"Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 120 / 160
#269L. Moreau“Vissersboten voor de Hollandse kust”. Een paar schilderijen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche au large des côtes néerlandaises". Quelques peintures. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#373Een verstelbare loep in messingen voet. Omstreeks 1900.
Une loupe réglable à base de laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#288- Drie harde omslagen van Kwik en Flupke met enkele pagina's van de albums (slechte staat). En één van De Scepter van Ottokar met één pagina en een pagina van Kuifje in Amerika.- Deel ingebonden Robbedoezen 1946 #17 e.v. (slechte staat en incompleet)- Deel ingebonden Robbedoezen 1950 #511 e.v. (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- Deel ingebonden Robbedoezen 1954 (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- 't Kapoentje 1951 #13 (slechte staat en incompleet).- Deel ingebonden Robbe(..)
Trois hardcovers de Kwik et Flupke avec quelques pages des albums (mauvais état). Et un du Sceptre du roi Ottokar avec une page et une page de Tintin en Amérique. - Relié: Spirou 1946 #17 (mauvais état et incomplet) - Relié: Spirou 1950 #511 ff (mauvais état et incomplet, sans couverture) - Relié: Spirou 1954 (mauvais état et incomplet, sans couverture) - 't Kapoentje 1951 #13 (mauvais état et incomplet). - Tome relié Spirou 1956 #861 (sans dos de couverture) - Collection Tintin 1950 #11 (sur (..)No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#390Twee verschillende 18 K geelgouden zegelringen.
#272“Stilleven met bloemen en voorraadpotten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan. Kleine beschadeging rechts boven.
"Nature morte aux fleurs et pots de conservation". Huile sur toile. Signée illisible en bas à droite. Dégâts mineurs en haut à droite.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 75 / 100 -
#47Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#638YashicaEen 8 millimeter handcamera in lederen etui. Model 8-E.
#30Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.
#655Vier theekopjes en schoteltjes van veelkleurig Chinees porselein met een decor van vlinders en bloemen naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw. We voegen er drie andere schoteltjes en twee theekopjes aan toe.
#18Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.No longer availableDim. H: 4-6cmEstimate: € 40 / 50 -
#318Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45