Similar lots by type
-
#164“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#151Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#287Een lot messing, bestaande uit twee olielampjes en acht kandelaars, waarbij drie paar.
Un lot de laiton, composé de deux lampes à huile et de huit bougeoirs, dont trois paires.No longer availableDim. h: 19 - 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#583Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45 / 55 -
#157“Moeder Gods Pokrov”. Een messingen reisicoon. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu Pokrov. Une icône de voyage en laiton. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#267Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178“Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.
Mère de Dieu de Vladimir. Un triptyque en laiton. Russie, vers 1800.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 120 / 160 -
#503Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.
Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#187“Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.
Séraphin crucifié. Une rare croix en laiton. Russie, XVIIe siècle.No longer availableDim. 8,5 x 4 cmEstimate: € 180 / 240 -
#268Een grote antieke roodkoperen waterketel.
Une grande bouilloire antique en cuivre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Twee antieke beddenpannen, waarbij één van rood koper met gedraaide houten steel en één van messing met smeedijzeren steel.
Deux bassins de lit antiques, l'un en cuivre rouge avec manche en bois tourné et l'autre en laiton avec manche en fer forgé.No longer availableDim. l: 108 & 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#281Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.
Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#355Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50 / 70 -
#223Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.No longer availableDim. 10 à 17,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#26Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.
Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.No longer availableDim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#160Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,25 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 550 / 650 -
#6Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#56Een brede eikenhouten koffer met aan weerszijden een deurtje met erachter telkens drie laden.
Une malle en chêne a une porte de chaque côté avec trois tiroirs derrière.No longer availableDim. 60 x 48 x 154 cmEstimate: € 75 / 100 -
#17Een gefineerd houten kistje met twee sleuven in het deksel en met beslag. XIXe eeuw.
Boîte en bois plaqué avec deux fentes dans le couvercle et avec garnitures. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 x 12,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#248Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34G. de Fleurquin“Moeder en kind”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Mère et enfant. Technique mixte sur papier. Signé et daté '72.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Een jardinière van Satsuma-aardewerk.
Une jardinière en poterie de Satsuma.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.
Un chariot de service en laiton avec deux plateaux en verre.No longer availableDim. 75 x 60 x 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#400Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#10Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#201UnterweissbachTwee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60

