Similar lots by type
-
#138Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#173Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460 -
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700
Other lots in this auction
-
#37Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.
Lot de deux grands et cinq petits paniers en osier.No longer availableDim. Ø: 40 - 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
Trois paires de bottes d'équitation en cuir avec bout en bois.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#617“De Luitspeelster”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Le joueur de luth . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#559Felix De Boeck“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94E. Jacobs“De brief”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La lettre . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 3/50 buiten de plaat.
Composition . Une lithographie. Signée, datée '98 et numérotée 3/50 à l'extérieur de la planche .No longer availableDim. 62 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#770Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#650Een kleine gefineerde niervormige commode met drie laden, een wit marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Une petite commode en forme de rein plaqué avec trois tiroirs, un dessus en marbre blanc et décoré de garnitures en bronze.No longer availableDim. 75 x 66 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#97Elbogen, AustriaEen visservies van wit porselein, met een Lodewijk XV-rand in reliëf en met een polychroom decor van diverse vissen en bloemen. Grote dienschotel, gedekte groenteschaal, sauskom en 12 borden. Sommige stukken gemerkt. Omstreeks 1900.
Un poisson en porcelaine blanche serti d'un bord Louis XV en relief et d'un décor polychrome de divers poissons et fleurs. Grand plat de service, plat de légumes couvert, bol à sauce et 12 assiettes. Quelques pièces marquées. 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#30Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 13,95 g 4,5 cmEstimate: € 150 / 250


