Similar lots by type
-
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#138Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460 -
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700 -
#173Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460 -
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700
Other lots in this auction
-
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200 -
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#583Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Een eikenhouten tweedeurs linnenkast. XIXe eeuw.
Une armoire à linge à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 169 cmEstimate: € 80 / 120 -
#778Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#209“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 900 / 1200 -
#229“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#779Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.No longer availableDim. 107,5 x 65 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158“Diverse Heiligen en de Heilige geest”. Een Russisch icoon.
Divers saints et le Saint-Esprit . Une icône russe.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 320 / 360 -
#190Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct. en smaragd cabochons van ± 14,90 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 carats serti de diamants taillés en brillant de ± 0,76 ct et de cabochons émeraude de ± 14,90 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#767Een klein metalen theepotje, versierd met tekens en bloesems in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une petite théière en métal, décorée de personnages et de fleurs en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 40


