Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.

“Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.

Mère de Dieu de Vladimir. Un triptyque en laiton. Russie, vers 1800.
Dim. 9 x 10 cm
SKU: 1412210178.
Categories: Icoon, XVIIIe eeuw.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #151

    Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #167

    “Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #43

    Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.

    Un lot de six exemplaires modernes d'icônes grecques. On y joint une réplique d'un triptyque.
    No longer available
    Dim. 16x20cm - 20x30cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #583

    Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.

    Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 54 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #28

    Een lot van vier Russische messingen reisicoontjes, alsook een geëmailleerde beeltenis van een Russisch kerkvader en een klein icoontje op hout.

    Un lot de quatre icônes de voyage russes en laiton, ainsi qu'une image émaillée d'un père d'église russe et une petite icône sur bois.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    “Moeder Gods Pokrov”. Een messingen reisicoon. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Une icône de voyage en laiton. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #281

    Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.

    Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #74

    “Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.

    Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.
    No longer available
    Dim. 95 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161

    Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.

    Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.
    No longer available
    Dim. 19 x 10 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #187

    “Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.

    Séraphin crucifié. Une rare croix en laiton. Russie, XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 4 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #164

    “Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 9 x 10,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #188

    Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.

    Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.

    Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 16 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.

    Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #333

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Een XVIIIe eeuwse notenhouten speculaasplank. Bijgevoegd een houten stijgbeugel, afgewerkt met messing.

    Une planche à spéculoos en noyer du XVIIIe siècle. Inclus un étrier en bois et en laiton.
    No longer available
    Dim. 38 x 10 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #456
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje

    Un tapis persan en laine noué à la main
    No longer available
    Dim. 120 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #443

    Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.

    Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #542
    P. Mossay

    “Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.

    Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #298

    Schildersezel van dennenhout.

    Chevalet en bois de pin.
    No longer available
    Dim. H:180cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #572
    Val Saint Lambert

    Een twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #162

    Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 80 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #54
    H. Arren

    “Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Mère et enfant d'après Roberto Ferruzzi. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.

    Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.
    No longer available
    Dim. 10 à 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #325

    Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.

    Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #559
    Jef Clerens

    “De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.

    Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More