#273Zygmunt Grabowski“The Virgin of Georgia and Jerusalem”. Een icoon op paneel. Opschrift achteraan “Novgorod School XVth Cent. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland”. Gestempeld en gedateerd 1977.
"The Virgin of Georgia and Jerusalem". An icon on panel. Inscription on the back "Novgorod School 15th Century. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland". Stamped and dated 1977.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 60 / 80
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500