#273Zygmunt Grabowski“The Virgin of Georgia and Jerusalem”. Een icoon op paneel. Opschrift achteraan “Novgorod School XVth Cent. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland”. Gestempeld en gedateerd 1977.
"The Virgin of Georgia and Jerusalem". An icon on panel. Inscription on the back "Novgorod School 15th Century. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland". Stamped and dated 1977.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 60 / 80
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#567Montopoli, Arno, ItalieEen bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
A standing lamp base made of sculpted oak wood.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 75 / 100