#273Zygmunt Grabowski“The Virgin of Georgia and Jerusalem”. Een icoon op paneel. Opschrift achteraan “Novgorod School XVth Cent. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland”. Gestempeld en gedateerd 1977.
"The Virgin of Georgia and Jerusalem". An icon on panel. Inscription on the back "Novgorod School 15th Century. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland". Stamped and dated 1977.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 60 / 80
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#734Een polychroom houten beeld van een jonge Bouddhistische monnik staande op een lotusbloem.
A polychrome wooden statue of a young Buddhist monk standing on a lotus flower.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#215DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#130Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.56 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1800 / 2000