Similar lots by type
-
#529
“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100/120 -
#12E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40/60 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#642Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#189Jules De Cort
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#449Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180/240 -
#542B. Thiteux
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250/300 -
#244Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#289P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918
“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800/1000 -
#432
“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#444
“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75/100 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930
“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400/800 -
#182Joz. De Swerts
“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45/70 -
#424
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#192A. De Smet
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#175
“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000/8000
Other lots in this auction
-
#257
Een Russische icoon met verzilverde riza en geëmailleerde accenten. XIXe eeuw.
Une icône russe avec riza plaqué argent et accents d'émail. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 26 cmEstimate: € 200/220 -
#71Floreat Alpaka
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/100 -
#535Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#195
Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#651
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#2Royal Copenhagen
Een poesje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chaton en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#636
Een paar gebeeldhouwde Afrikaans hardhouten stoelen.
Une paire de chaises en bois dur africain sculpté.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 100/120 -
#574
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#462
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.No longer availableDim. 55 x 32,5 cmEstimate: € 50/70 -
#76
Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.
Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 250/350 -
#653
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#522
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableDim. 140cmEstimate: € 40/60