Other lots in this auction
-
#484
“Geïdealiseerd masker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Masque idéalisé . Technique mixte sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 60/100 -
#167Ercuis, Paris
Een verzilverd metalen bestek, als nieuw, 74-delig: 12 kleine en 12 grote messen, 12 grote vorken en 12 grote lepels, 12 gebakvorkjes en 12 koffielepels, een pollepel, een suikertang. Gemerkt.
Couverts en métal argenté, comme neufs, 74 pièces: 12 petits et 12 grands couteaux, 12 grandes fourchettes et 12 grandes cuillères, 12 fourchettes à pâtisserie et 12 cuillères à café, une louche, une pince à sucre. Marquée.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#398
Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
Une chaufferette et trois bouilloires diverses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#797
Een lot van acht koperen en witmetalen wijnemmers en jardinières.
Lot de huit seaux à vin et jardinières en cuivre et métal blanc.No longer availableDim. h: 17 - 30 cmEstimate: € 80/120 -
#413Goebel
“Muzikantjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Musiciens . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#604
Een tweeledige kwartronde vitrinekast met onderaan twee gebogen paneeldeuren en met een lade in de gordel. Sloten verwijderd. Omstreeks 1800. Op te frissen.
Vitrine à deux corps en quart de lune, le bas à deux portes pleines et avec tiroir en ceinture. Serrures manquent. Vers 1800. A rafraîchir.No longer availableDim. 200 x 104 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#547
Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/150 -
#181Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#660
Een rond bijzetmeubeltje met drie laden, versierd met marquetterie-imitatie.
Une table d'appoint ronde à trois tiroirs, décorée de marqueterie d'imitation.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400/500