Similar lots by type
-
#171Yvonne DiéterlePeriod: 1882 - 1974
“De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).
"Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 500 / 750 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498
Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.
Un Christ en croix en bois de tilleul sculpté. Peut-être XVIIIe siècle. Croix plus récente. 122 x 76 cm.No longer availableDim. 97 x 70 cm (corpus)Estimate: € 80 / 100 -
#481
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#135Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400 / 600 -
#93August Hellemans
“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
"Tigres". Groupe en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 58 cm x 16 cm x 22 cmEstimate: € 250 / 400 -
#448Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#504
Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Ecrin du Bouddha en grès.No longer availableDim. h: 59 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#231
“Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.
"Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.No longer availableDim. 30 x 53 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#115
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200 / 220 -
#385Royal Boch
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#635
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#483Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#511Charles LevyPeriod: 1820-1899
“De mijnwerker”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Le Mineur". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#660
Een bronzen bulldog.
Bouledogue en bronze.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 70 / 100 -
#157Jean-François EtchetoPeriod: 1853-1889
“François Villon, de minnestreel”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijmerk van Thiébault Frères, Paris.
« François Villon, l'amant ». Une statue en bronze patiné. Signée et avec la marque de fondeur de Thiébault Frères, Paris.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 500 / 700 -
#148Henri GodetPeriod: 1863 - 1937
“Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.
« Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420 / 500 -
#631Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#478Pilar FranceschPeriod: °1941
“Otoño”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Otoño". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 39cmEstimate: € 180 / 260 -
#375Royal Boch
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#616
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 190 cm x 108 cmEstimate: € 55 / 75 -
#692
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableDim. Fluiten: 45cmEmmer: 20cmEstimate: € 80 / 120 -
#142
Een spiegel in barokke stijl met verguld houten lijst en facetgeslepen spiegelglas.
Un miroir de style baroque avec un cadre en bois doré et un verre miroir à facettes.No longer availableDim. 100 x 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#75Walter StevensPeriod: 1887 - 1976
“Kerkgevel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Façade de l'église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505
Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130
Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,51 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#452
“Abstracte kloof.” Gemengde techniek op papier.
"Gorge abstraite." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 51 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#674
Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.
Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.No longer availableDim. h: 26 cm - 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#422
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587
Een paar bronzen olifantjes met aapjes op de rug.
Une paire d'éléphants en bronze avec des singes sur le dos.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Val Saint Lambert.
Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø: 27 cmEstimate: € 320 / 380 -
#88
Een verguld messingen en albasten pendule, versierd met een vrouw met korenhalmen en het werk getooid met een siervaas. Onder stolp.
Une pendule de cheminée en laiton doré et albâtre, à décor d'une femme aux épis de maïs et l'ouvrage orné d'un vase ornemental. Sous cloche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 200 / 220