Similar lots by type
-
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/120 -
#133
Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200/300 -
#491
Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#507Pierre LenordezPeriod: 1815 - 1892
“Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.
"Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350/550 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000/1100 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#458
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#634F. Van Baden
“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#198Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#531
Twee geschilderde grote houten beelden.
Deux grandes statues en bois peint.No longer availableDim. h: 78 - 82 cmEstimate: € 350/450 -
#517Kitty
“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#537
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10/140 -
#107
Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#605
Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200/220 -
#88
“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/300 -
#563
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90/110 -
#217
“De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.
"Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.No longer availableDim. H:54cmEstimate: € 80/100 -
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50/60 -
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#181
“Marianne”. Een kleine bronzen buste.
"Marianne". Un petit buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#473
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#463
“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
"Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#10
Een kruis van koraal met 18 karaats geel gouden hanger en bolletjes en een klein grijs pareltje.
Une croix en corail à pendentif en or jaune 18 ct, perles et petites boules.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 150/250 -
#273
Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#471
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240/280 -
#421
Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.
Meuble de peintre chinois en bois à quatre tiroirs derrière deux portes.No longer availableDim. 36 x 39 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#335
Een lot Parijs’ porselein met handgeschilderde decors, groene banden en vergulde motieven, bestaande uit een kopje op schoteltje, een suikerpot op schoteltje en een sierjardinière op voetjes. Allen gemerkt onderaan.
Lot de porcelaine de Paris à décors peints à la main, bandes vertes et motifs dorés, composé d'une tasse sur soucoupe, d'un sucrier sur soucoupe et d'une jardinière décorative sur pieds. Le tout marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 - 16 cmEstimate: € 80/100 -
#407
Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.
Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.No longer availableDim. h: 13 - 21 cm Ø 11Estimate: € 60/80 -
#289
Een Louis Philippe koffie- en theeservies van Parijs porselein met vergulde decors.
Service à café et thé Louis Philippe en porcelaine de Paris à décors dorés.No longer availableDim. H:6-27cmEstimate: € 40/60 -
#151Period:
“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
“Lionne sur un rocher”. Sculpture en albâtre aux yeux en verre. Socle rapporté.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 500/800 -
#561
Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.
Plat en porcelaine de Canton du XIXe siècle dans des montures en bronze doré, à décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cm; h: 26 cmEstimate: € 200/220 -
#609
“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#661
Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60/100