Similar lots by type
-
#402
“Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.
"Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#559Paul JoostensPeriod: 1889 - 1960
“Voorstelling met Boeddha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
« Représentation avec Bouddha ». Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 150/200 -
#234Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#259Marc Soens
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#82F. Van Elewijck
“Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
« Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50/800 -
#89Gerard Jr. CoxPeriod: 1902-1982
“Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#534Lily Van Oost
“Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.
« Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#114Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.
"Bonne compagnie". Un dessin à l'encre sur papier ». Monogrammé et daté "XII".No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#42Jaak GorusPeriod: 1901- 1981
“Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
"Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35/50 -
#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)Estimate: € 100/150 -
#19Frans OttePeriod: 1885 - 1973
“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#564
“Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.
"Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#419Nicole Halsberghe
“Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.
"Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 65/80 -
#609
“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
"Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#569Jaap StellaartPeriod: 1920 - 1992
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 29,5 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#309
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen (visbestek 6 personen) Met serveerbestekken en twee ronde boterpotjes.
Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes (couverts à poisson pour 6 personnes) Avec couverts de service et deux beurriers ronds.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#305
Een grote messingen samovar.
Un grand samovar en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#481
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.
Paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretels en forme de grands chiens de Fo. Sur des socles en bronze doré de style rococo.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120/200 -
#699
Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Petite table d'appoint en chêne à abattants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/70 -
#656
Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.
Une lanterne chinoise hexagonale en bois et verre à décor d'oiseaux sur branches fleuries et à décor de tresses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#267Val Saint-Lambert
Een cilindervaas model Altena van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindre modèle Altena en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 24,5 cmEstimate: € 50/80 -
#130Pierre Cardin
Een verzilverde horloge. Gemerkt Jaeger.
Une montre plaquée argent. Marquée Jäger.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#18Henri Vernes
en Dino Attanasio. “Bob Morane et l’Oiseau de Feu”. Ed. Marabout. Hard cover. Eerste uitgave, 1960. Goede staat, cover lichte randslijtage.
et Dino Attanasio. Bob Morane et l'Oiseau de Feu. Éd. Marabout. Couverture rigide. Première édition, 1960. Bon état, la couverture a une légère usure des bords.No longer availableEstimate: € 40/70 -
#631
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
Un vase de verre multicolore et irisé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55/65 -
#134Ton NederhoffPeriod: °1947
“Eenden in het riet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Canards dans les roseaux ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420/480 -
#166
Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500/900 -
#431
Een paar kleine balustervazen van veelkleurig Chinees porselein met een famille jaune decor van vogels en vlinders in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine multicolore à décor famille jaune d'oiseaux et de papillons dans des niches. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/250