Other lots by Diels
-
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#414Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen op papier.
Lot de quatre dessins sur papier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#359Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen en een droge naald. Allen gesigneerd.
Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#722F. Geerts
“Bosrand” en “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lisière”. et “Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 en 30 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#539H. Bernier
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#509Jef Louis Van Leemputten
“Schapen in de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans le pâturage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 250/350 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#602Dierckx
“Het verbrande gezicht van de schoonheid”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd.
“Le visage brûle de la beauté”. Huile sur toile. Signée et datée au verso.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 200/250 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#242Evrard
“Stilleven met kool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux choux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#454Hubert BellisPeriod: 1831-1902
“Stilleven met bloemen en oester”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et avec une huître”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 300/400 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#372Lucien Van De Velde
“Scheldearm “Driegoten””. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Les Driegoten à Hamme”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#204B.C. Koekkoek
“Rivierlandschap met personages”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Paysage rupestre aux personnages”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 400/600 -
#734Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896-1978
“Zicht op de Rijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1957.
“Vue du Rhin”. Huile sur toile. Signée et datée 1957.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#622Jozef MousPeriod: 1896-1968
Twee havenzichten. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vues de port. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 30 x 40 & 23 x 33 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#151
Een kruisbeeld met Maria en Johannes van meerkleurig biscuit op een porseleinen sokkel en met bijbehorende vaasjes. Onder stolp.
Crucifix avec la Vierge et St-Jean en biscuit polychrome flanqué de deux petits vases. Sous globes à base en bois marqueté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 100/150 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#672Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400/600 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#777
Een klein kamerscherm van gesculpteerd hout, versierd met naaldwerk achter glas.
Petit paravent en bois sculpté décoré de tapisserie sous verre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#241Daum, France
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#202Léon BruninPeriod: 1861-1949
“De collectionneur”. Olieverf op geparketteerd paneel. Gesigneerd en “Anvers” linksboven.
“Le collectionneur”. Huile sur panneau parqueté. Signé et “Anvers” en haut à gauche.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 1500/2000 -
#321
Een lot meerkleurig Belgisch aardewerk bestaande uit een schenkkan en een vaas. Omstreeks 1900.
Vase et verseuse en faïence belge. Vers 1900.No longer availableDim. H 30 en 19 cmEstimate: € 40/50 -
#26
Een Chinese salontafel met twee laden.
Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 40/60 -
#735
Een zakhorloge dubbele kast. Remontoir Ancre, special breguet. Genummerd.
Montre de poche à double boîtier. Remontoir Ancre, Spécial Bréguet. Numérotée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#289Max. Impens
“Interieur met man aan secretaire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur avec un homme assis à son bureau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50/100