“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Edgard Farasyn

"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
Dim. 44,5 x 54 cm
SKU: 2701260184.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #184
Estimate: € 400 / 600
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #539

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    L Moens

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700

  • #45

    Lot koperen, bronzen en nikkelen munten en twee biljetten uit Portugal en uit Italië. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.

    Lot of copper, bronze, and nickel coins and two bills from Portugal and Italy. From the end of the 19th century to the 1980s. Possibly Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.
    Place a bid ›
    Dim. 1252 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #593
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    ‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.

    'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17

    Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.

    A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #421

    Een verzilverde bronzen koe.

    A silver-plated bronze cow.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 25 x 54 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #340

    Een 18 kt geelgouden trouwring.

    An 18 kt yellow gold wedding ring.
    Place a bid ›
    Dim. 3,27 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #112

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend J. Binand.

    ‘Flower vase’, oil on panel. Signed J. Binand.
    Place a bid ›
    Dim. 73/59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #188

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Place a bid ›
    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Place a bid ›
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. and diamonds totaling 0.32 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,72 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #60

    Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een bloemenmandje bezet met diamanten, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a flower basket set with diamonds, rubies, sapphires, and emeralds with a total weight of approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #284

    “Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.

    "Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 47 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.