Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Molen in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Toon Koster
Period: 1913 - 1990

“Molen in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Moulin dans un paysage". Huile sur toile. Signée.
Dim. 30 x 40 cm
SKU: 2405220282.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #282
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #189
    Ward

    “Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #462

    “Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.

    "Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.

    "Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #532
    Emile Joseph Patoux
    Period: 1893 - 1985

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #202
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 cm x 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #199
    Anton Mauve
    Period: 1838 - 1888

    “Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    "Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #474

    “Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.

    "Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    “Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.

    « Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.
    No longer available
    Dim. 72 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #492

    “Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.

    « Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. (70x50cm)x2
    Estimate: € 100 / 120
  • #484

    “Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.

    "Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #145
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #479

    “Kinderen op het strand”. Olieverf op board.

    "Enfants sur la plage". Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #165

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #192

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #489

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #469

    “Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.

    "Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #459

    “Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    "Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #494

    “Abstract”. Olieverf op doek.

    "Abstrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    F. Beaufort

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 cm x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364

    “Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vache”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #372

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.

    “Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #620

    “Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.

    “Vue de l’église”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 73 cm x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    “Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.

    “Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 51 x 38 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #385

    Drie vintage bijzettafeltjes in oplopende groottes met geglazuurde tegeltjes. Eén tegeltje manco. Jaren ‘60.

    Trois tables d'appoint vintage de tailles croissantes avec carreaux émaillés. Une tuile manquante. années 60.
    No longer available
    Dim. H: 40-48cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #214

    “Portret van Nicolas Foucquet”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.

    "Portrait de Nicolas Foucquet". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole française du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #424

    “Tijger” & “Vogels op een bloeiende tak.” Een paar Chinese handwerkjes van natuurzijde.

    "Tigre" & "Oiseaux sur une branche fleurie”. Une paire d’ouvrages chinois en soie naturelle.
    No longer available
    Dim. 34 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 222 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #161
    Val Saint-Lambert

    Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.

    Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #540

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,19 ct.
    No longer available
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #631

    Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.

    Un vase de verre multicolore et irisé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #679

    Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #209
    Bosmans

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 cm x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358
    Goebel, Germany

    “Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.

    Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More