#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#61Een gefineerd noten houten dienblad, het blad versierd met een bloemenmand in marquetterie van verschillende houtsoorten en parelmoer.
Un plateau en bois de placage de noyer, le plat décoré d’un panier à fleurs en marqueterie, de différents bois incrustés et de nacre.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#78Een groepje van Saksisch porselein.
#607Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50