Other lots in this auction
-
#748Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Een gefineerd noten houten dienblad, het blad versierd met een bloemenmand in marquetterie van verschillende houtsoorten en parelmoer.
Un plateau en bois de placage de noyer, le plat décoré d’un panier à fleurs en marqueterie, de différents bois incrustés et de nacre.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#731Matchbox King Size K-9“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#574“Compositie”. Olieverf e.a. op doek. Draagt monogram: T.C.
”Composition”. Huile et autres sur toile. Porte un monogramme: T.C.No longer availableDim. 91 x 137 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#88Een 23 karaats gouden postzegel met afbeelding van Napoleon en Corsica. Genummerd 2043. In lijst.
Un timbre poste en or 23 ct, représentation de Napoléon en Corse. Numéroté 2043. Avec encadrement.No longer availableDim. 4,3 x 6 cmEstimate: € 70 / 100 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#495Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.
Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.No longer availableDim. h: 31 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#627Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#893AynsleyEen Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#492“Bloemenstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Varlin.
”Nature morte, fleurs”. Une aquarelle. Porte une signature: Varlin.No longer availableDim. 53 x 34 cmEstimate: € 100 / 150

