Other lots in this auction
-
#543Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine blanche monochrome dans l'esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 90 / 110 -
#203Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#363Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#226Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,14 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,14 ct.No longer availableDim. 15,24 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#461Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
Quatorze assiettes et assiettes bleues et blanches assorties, assiettes Imari et une assiette sang de boeuf. Chinois, japonais et anglais.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 160 -
#151“De buildrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Sylvain Norga.
Le débardeur . Une image de bronze brun patiné d'après une oeuvre de Sylvain Norga.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 480 / 560 -
#327Een lot van 528 oude wenskaarten in twee albums plus 71 losse kaarten.
Un lot de 528 vieilles cartes de vœux dans deux albums plus 71 cartes dépareillées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80

