Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.

“Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.

Molenbeek . Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 82.
Dim. 53 x 72 cm
SKU: 1512200239.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #324

    Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.

    Cinq gravures du XIXème siècle avec vues sur la cathédrale d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 - 31 * 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682
    Louis Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.

    Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #307

    Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.

    Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. L. 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #436
    Loom by Ross Lovegrove

    Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.

    Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.
    No longer available
    Dim. 75 cm Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402
    Friedensreich Hundertwasser

    Een reproductie. Mooi ingelijst.

    Une reproduction. Joliment encadrée.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #526
    De Muenynck & De Visscher

    Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.

    Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.

    Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.

    Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #552
    Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.

    ”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.
    No longer available
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #133
    Gianni Versace

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #609

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Composition . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More